HOME & SOUL

Vôňa do bytu No. 2 Summer Rain 110 ml
15.99 € cena vrátane DPH

Artiklové číslo: 10223721

Dostupnosť: centrální sklad, doprava 2-3 týždne

Farebné varianty
Objednávate si viac kusov než máme aktuálne skladom (cca 0 ks), tovar Vám radi objednáme z centrálneho skladu. Dostupnosť sa predĺži o cca 2-3 týždne.
Osviežujúci ako letný dážď. Difuzér do bytu HOME & SOUL "Summer Rain" Vás bude po celý rok inšpirovať svojimi osviežujúcimi akcentmi fialiek, jazmínu a ľalie spolu s bielymi kvetmi a korenenou, prirodzene sa vyskytujúcou arómou. K dispozícii rôzne vône v rôznych veľkostiach. Starostlivo vybrané a vyrobené v Nemecku, naplnia Váš domov príjemnou vôňou - od aromaticky sviežej až po kvetinové, korenené a osviežujúce, všetky sú každopádne očarujúce. Takže sa môžete tešiť na každý deň, keď si tento príjemný závan užijete.
Detaily produktu

Bezpečnostné informácie:

Obsahuje (2E) -2- (fenylmethyliden) oktanal, linalool, linalyl-acetát, pin-2 (10) -en, 1- (2,3,8,8-tetrametyl-1,2,3,4 , 5,6 7,8-oktahydraftalen-2-yl) ethanon, D-limonén.

Veľmi horľavá kvapalina a pary. Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobým účinkom.

Pokiaľ dôjde k podráždeniu pokožky, vyhľadajte lekársku pomoc alebo ošetrenie. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte pripravený obal alebo štítok. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Chráňte pred teplom, horúcimi povrchmi, iskrami, otvoreným ohňom a inými zdrojmi zapálenia. Nefajčite. Pri manipulácii použite vhodné ochranné rukavice.

Zlikvidujte obsah / obal v súlade s miestnymi / národnými / medzinárodnými nariadeniami.

Rozmery: objem: 110 ml

Materiál: lisované sklo, ratan

Zdieľajte s priateľmi
Naozaj chcete zmazať položku z košíka?
 
 
Zmazať