CABOTT COVE

Príborník so sklenenými dvierkami
799.99 € cena vrátane DPH

Artiklové číslo: 10194003

Dostupnosť: centrální sklad, doprava 5 týždňov

Nadrozmerná doprava

Objednávate si viac kusov než máme aktuálne skladom (cca 0 ks), tovar Vám radi objednáme z centrálneho skladu. Dostupnosť sa predĺži o cca 5 týždňov.
Ospalé miesto niekde v Spojených štátoch. Dom s hojdačkou na verande a pred bránou dodávka, susedia Nancy a Bob a drogéria na rohu. Práve z tohto sveta pochádza nábytok Cabott Cove. Táto séria je inšpirovaná americkým country štýlom 60. rokov: retro pôsobiaca smotanovo biela v kombinácii s popolavo hnedou, úchytky vo farbe mosadze, kazetové vložky s ozdobnými drážkami a rôznymi vintage efektami – také útulné môže bývanie byť. Tu: príborník pozostávajúci zo skrinky a horných políc. Dolu s troma dvierkami s voľným priestorom za nimi, tri zásuvky so zarážkami, v dekore jaseňovej dyhy. Horná časť ponúka sklenené dvierka a dve pevné police, vnútrajšok je vyhotovený tiež v dekore jaseňovej dyhy. Dopĺňajúca informácia: Výrobok sa dodáva vo dvoch častiach. Horná polica je od hornej časti komody vo výške 35,5 cm, spodná polica je od spodnej časti komody vo výške 25,5 cm. Police nie sú výškovo nastaviteľné.
Detaily produktu

horní police je od horní části komody ve výšce 35,5 cm, spodní police je od spodní části komody ve výšce 25,5 cm, police nejsou výškově nastavitelné

výrobek je dodáván sestavený, ve dvou částech

Rozmery: Š 150 x H 44 x V 206 cm

Materiál: drevo Paulownie, jaseňové drevo, MDF s dyhou jaseň, sklo

Zdieľajte s priateľmi
Naozaj chcete zmazať položku z košíka?
 
 
Zmazať