Doprava a platba

Štandardná dodávka je na odoslanie najčastejšie do 3 pracovných dní od uskutočnenia objednávky, najneskôr do 10 dní.

Doručenie malého nábytku trvá až 21 dní alebo podľa dodacej doby zobrazenej v popise produktu pred kúpou. Tieto lehoty prosím berte na vedomie pred odoslaním Vašej objednávky. Ak z nejakého dôvodu nie je možné túto lehotu dodržať, budeme Vás o tom bezodkladne informovať.

 

1. Spôsob dopravy

O odoslaní tovaru budete informovaní e-mailom. Zásielka bude doručená cca do 3 dní od expedovania, o presnom času doručenia budete informovaný dopravcom.

 

Štandardná zásielka

Spolupracujeme s dopravcom, ktorý v rámci Slovenskej Republiky využíva služby slovenskej pošty a UPS.

Poštovné: 3,90 EUR

 

Nadrozmerná zásielka

Pre nadrozmerné zásielky spolupracujeme s dopravcom Pošta bez hraníc alebo Toptrans. Jedná sa predovšetkým o dopravu nábytku.

Poštovné: 40 EUR

 

Doprava zdarma na bežný sortiment je pri objednávke nad 99 EUR, doprava zdarma na nábytok je pri objednávke nad 1500 EUR.

 

 

2. Spôsob platby

 

Online platobnou kartou

Zásielku je možné zaplatiť cez zabezpečenú platobnú bránu 3D Secure.

Platba: zadarmo

 

Prevodom v rámci Slovenskej Republiky

Variabilný symbol zodpovedá číslu Vašej objednávky. Objednávka bude odoslaná po príchode platby na účet, odporúčame preto prevod uskutočniť ihneď po objednaní tovaru.

Pre platby použite tieto informácie IBAN: CZ6120100000002301490831, BIC kód / SWIFT: FIOBCZPPXXX, Adresa banky: Fio banka, as, V Celnici 1028/10, Praha 1.

Platba: zadarmo

 

Dobierkou

Pri doručení priamo dopravcovi.

Platba (UPS, Slovenská pošta): 2 EUR

Platba (Toptrans): 2,5 EUR

 

 

3. Vrátenie zásielky

Tovar je možné vrátiť do 14 dní od jeho doručenia. Tovar na vrátenie musí byť zabalený s náležitou starostlivosťou, pokiaľ možno v pôvodnom obale. Spoločnosť Butlers nenesie žiadnu zodpovednosť za akékoľvek náklady vzniknuté pri vrátení tovaru.

Ak chcete tovar reklamovať z dôvodu poškodenia alebo inej vady na výrobku, napíšte dôvod reklamácie a odošlite tovar na našu adresu (Mladoboleslavská 15/347, 197 00 Praha 9 - Kbely). Pri kladnom vybavení reklamácie máte nárok na preplatenie nevyhnutných nákladov spojených s reklamáciou (poštovné).

Ak chcete vrátiť objemné kusy nábytku dodané dopravcom Toptrans, napíšte nám na info@butlers.cz alebo zavolajte na infolinku +420 777 751 116 medzi 9:00 a 17:00.

 

 

Naozaj chcete zmazať položku z košíka?
 
 
Zmazať