Doprava a platba

ÔŁ« Sp├Ą┼ą

┼átandardn├í dod├ívka je na odoslanie naj─Źastej┼íie do 3 pracovn├Żch dn├ş od uskuto─Źnenia objedn├ívky, najnesk├┤r do 10 dn├ş.

Doru─Źenie mal├ęho n├íbytku trv├í a┼ż 21 dn├ş alebo pod─ża dodacej doby zobrazenej v popise produktu pred k├║pou. Tieto lehoty pros├şm berte na vedomie pred odoslan├şm Va┼íej objedn├ívky. Ak z nejak├ęho d├┤vodu nie je mo┼żn├ę t├║to lehotu dodr┼ża┼ą, budeme V├ís o tom bezodkladne informova┼ą.

 

1. Sp├┤sob dopravy

O odoslan├ş tovaru budete informovan├ş e-mailom. Z├ísielka bude doru─Źen├í cca do 3 dn├ş od expedovania, o presnom ─Źasu doru─Źenia budete informovan├Ż dopravcom.

 

Štandardná zásielka

Spolupracujeme s dopravcom, ktor├Ż v r├ímci Slovenskej Republiky vyu┼ż├şva slu┼żby slovenskej po┼íty a UPS.

Po┼ítovn├ę: 3,90 EUR

 

Nadrozmerná zásielka

Pre nadrozmern├ę z├ísielky spolupracujeme s dopravcom Po┼íta bez hran├şc alebo Toptrans. Jedn├í sa predov┼íetk├Żm o dopravu n├íbytku.

Po┼ítovn├ę: 40 EUR

 

Doprava zdarma na be┼żn├Ż sortiment je pri objedn├ívke nad 99 EUR, doprava zdarma na n├íbytok je pri objedn├ívke nad 1500 EUR.

 

 

2. Sp├┤sob platby

 

Online platobnou kartou

Z├ísielku je mo┼żn├ę zaplati┼ą cez zabezpe─Źen├║ platobn├║ br├ínu 3D Secure.

Platba: zadarmo

 

Prevodom v rámci Slovenskej Republiky

Variabiln├Ż symbol zodpoved├í ─Ź├şslu Va┼íej objedn├ívky. Objedn├ívka bude odoslan├í po pr├şchode platby na ├║─Źet, odpor├║─Źame preto prevod uskuto─Źni┼ą ihne─Ć po objednan├ş tovaru.

Pre platby pou┼żite tieto inform├ície IBAN: CZ6120100000002301490831, BIC k├│d / SWIFT: FIOBCZPPXXX, Adresa banky: Fio banka, as, V Celnici 1028/10, Praha 1.

Platba: zadarmo

 

Dobierkou

Pri doru─Źen├ş priamo dopravcovi.

Platba (UPS, Slovenská pošta): 2 EUR

Platba (Toptrans): 2,5 EUR

 

 

3. Vrátenie zásielky

Tovar je mo┼żn├ę vr├íti┼ą do 14 dn├ş od jeho doru─Źenia. Tovar na vr├ítenie mus├ş by┼ą zabalen├Ż s n├íle┼żitou starostlivos┼ąou, pokia─ż mo┼żno v p├┤vodnom obale. Spolo─Źnos┼ą Butlers nenesie ┼żiadnu zodpovednos┼ą za ak├ęko─żvek n├íklady vzniknut├ę pri vr├íten├ş tovaru.

Ak chcete tovar reklamova┼ą z d├┤vodu po┼íkodenia alebo inej vady na v├Żrobku, nap├ş┼íte d├┤vod reklam├ície a odo┼ílite tovar na na┼íu adresu (Mladoboleslavsk├í 15/347, 197 00 Praha 9 - Kbely). Pri kladnom vybaven├ş reklam├ície m├íte n├írok na preplatenie nevyhnutn├Żch n├íkladov spojen├Żch s reklam├íciou (po┼ítovn├ę).

Ak chcete vr├íti┼ą objemn├ę kusy n├íbytku dodan├ę dopravcom Toptrans, nap├ş┼íte n├ím na info@butlers.cz alebo zavolajte na infolinku +420 777 751 116 medzi 9:00 a 17:00.