TEAK TIME

Set záhradného nábytku so stolom
1 599.99 € cena vrátane DPH

Artiklové číslo: 10226256

Dostupnosť: centrální sklad, doprava 5 týždňov

Nadrozmerná doprava

Objednávate si viac kusov než máme aktuálne skladom (cca 0 ks), tovar Vám radi objednáme z centrálneho skladu. Dostupnosť sa predĺži o cca 5 týždňov.

Premeňte svoju terasu alebo záhradu na štýlové vonkajšie posedenie so štvordielnou sadou záhradného nábytku TEAK TIME, ktorá poskytuje pohodlné miesto na oddych až pre 5 osôb. Extra pohodlie zaisťujú podrúčky na pohovke a kreslách, vodoodpudivé vankúše a 110 cm dlhý stôl. Na teakovú dosku s certifikáciou FSC® môžete pohodlne umiestniť nápoje a občerstvenie. Moderný dizajn dopĺňajú šedé a béžové farby a prirodzenosť dreva, takže štýl Vašej záhradnej oázy môžete ozvláštniť podľa vlastného vkusu doplnkovými vankúšmi, dekoráciami a vonkajšími kobercami.

Detaily produktu

nosnosť pohovky: 330 kg

nosnosť kresla: 120 kg

FSC-Zeichen: Holz: fsc 100 %Wetterfest: WetterfestPflegehinweise Textilien: Keine trockenreinigung möglich! Pflegehinweise Textilien: Nicht bügeln! Pflegehinweise Textilien: Nicht bleichen oder chloren! Pflegehinweise Textilien: Handwäsche! Pflegehinweise Textilien: Nicht für den trockner geeignet!

Rozmery: stôl: D 112,5 x Š 70,5 x V 45 cm, pohovka: D 194 x Š 82 x V 75 cm, kreslo: D 83 x Š 71 x V 75 cm  

Materiál: teak s certifikáciou FSC®, hliník, povlak: 100% polyester, výplň: polyuretán

Zdieľajte s priateľmi
Naozaj chcete zmazať položku z košíka?
 
 
Zmazať