HOME & SOUL

Vôňa do bytu v sáčku "Cotton Clouds"
4.79 € cena vrátane DPH

Artiklové číslo: 10223820

Dostupnosť: skladom

Objednávate si viac kusov než máme aktuálne skladom (cca 1 ks), bohužiaľ ďalší tovar už nebude k dispozícii.
Jemná, ľahká a povznášajúce. Bytová vôňa HOME & SOUL "Cotton Clouds" v sebe spája vanilku, ružu a konvalinku s ovocnou a sviežou vôňou jablka, marhule a zelených listov. Pre Vaše zásuvky, skrine aj tašky. Butlers pre Vás zachytil rôzne voňavé zážitky v sérii izbových vôní HOME & SOUL. Starostlivo vyrobené vo francúzskom meste parfumov Grasse a v Nemecku, budú tieto sáčky omamne krášliť Váš domov v závane aromatickej sviežosti či vône kvetov, od korenenej až po zvodný nádych.
Detaily produktu

Bezpečnostné informácie:

Obsahuje 2- (4-terc-butylbenzyl) propionaldehyd, (2E) -2- (fenylmethyliden) oktanal, 4-terc-butylcyklohexyl acetát, reakčná zmes z 1- (1,2,3,4,5, 6,7, 8-Oktahydrát-2,3,8,8-tetrametyl-2-naftyl) etán-1-on a 1- (1,2,3,4,6,7,8,8a-Oktahydrát-2 , 3,8, 8-tetrametyl-2-naftyl) etán-1-on a 1- (1,2,3,5,6,7,8,8a-Oktahydrát-2,3,8,8-tetramethyl- 2-naftyl) etán 1-on.

Spôsobuje podráždenie kože. Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Podozrenie na poškodenie plodnosti.

Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobým účinkom. Zabráňte uvoľneniu do životného prostrediu.

Ak dôjde k podráždeniu kože, vyhľadajte lekársku pomoc alebo ošetrenie. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte pripravený obal alebo štítok. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Vyvarujte sa vdýchnutiu prachu / dymu / plynu / hmly / pár / aerosolu. Pri manipulácii použite vhodné rukavice / ochranný odev / ochranné okuliare / tvárový štít.  Zlikvidujte obsah / obal v súlade s miestnymi / národnými / medzinárodnými predpismi.

Farba: sv. šedá

Rozmery: D 14 x Š 10 x V 2 cm

Materiál: pokojová vôňa, papier

Zdieľajte s priateľmi
Naozaj chcete zmazať položku z košíka?
 
 
Zmazať