Nezabudnuteľné Vianoce


2024. 5. 30. | Mária

Nezabudnuteľné Vianoce

 

Byť spolu. Smiať sa spolu. Spoločne spomínať. Sedieť pri vianočnom stromčeku a maškrtiť cukrovinky. Vianoce v každom z nás vyvolávajú trochu iné spomienky, v každom iné, ale v niečom predsa len rovnaké: vianočné sviatky sú o láske a o spoločne strávených chvíľach.

Tohtoročné vianočné kolekcie BUTLERS sú skvelým základom pre takéto nezabudnuteľné chvíle, nájdete u nás všetko – od prestretia sviatočného stola cez útulné svetlá až po trblietavé vianočné ozdoby. Klasické, gýčové alebo moderné? Či už sú Vaše vysnívané Vianoce akékoľvek, s nádhernými vianočnými dekoráciami BUTLERS a špeciálnymi ozdobami na stromček si každý nájde to, čo bude vyhovovať jeho štýlu.

Tak sa vydajte na svoju cestu do kúzelnej ríše Vianoc!

Vianočný katalóg BUTLERS je aj tento rok plný inšpiratívnych nápadov. Vybrali sme pre Vás naše najobľúbenejšie.

 


SVIEŽE A PRÍRODNÉ: ZELENÉ VIANOCE

Nádej, príroda, udržiteľnosť. To všetko symbolizuje zelená farba. A nezáleží na tom, či sú to decentné šalvejové tóny alebo intenzívna tmavo zelená farba ihličia. Udržiteľnosť a ohľad na prírodu sú v dnešnej dobe stále dôležitejšie. Tohtoročná zelená kolekcia je tak veľmi aktuálna. V tomto výbere sa všetko točí okolo zelenej farby, od sýto zelených listov až po zelenkavé sviečky, ktoré vždy spoľahlivo poskytnú útulné teplé svetlo. Kúzlo prirodzene zelenej farby umocníte drevenými či keramickými doplnkami, ručne vyrobeným riadom a fúkanými vázami alebo mosadznými dekoráciami. Ľahko tak vytvoríte skutočne sviatočnú a napriek tomu prirodzenú a nadčasovú atmosféru.

 


VYZDOBTE ABSOLÚTNE VŠETKO OKOLO SEBA: V NÁLADE NA VIANOČNÚ PÁRTY

„Vždy hovorím, že jeden je spoločnosť, dvaja sú dav a traja sú večierok.” Andy Warhol vedel, že nezabudnuteľná a divoká párty nemusí nutne súvisieť s veľkým počtom hostí. Niekedy jednoducho stačí len ten správny čas, krásné dekorácie a správní ľudia, a obyčajné stretnutie sa hneď môže premeniť v slávnostné stretnutie. A aj keď si väčsina z nás pri myšlienke na Vianoce väčšinou predstaví tichú intímnu atmosféru, prečo rovno neusporiadať večierok.

Táto kolekcia ponúka iskrivé a trblietavé doplnky práve pre takúto príležitosť: žiarivé farby, trblietavé flitry, extravagantné doplnky a blyštivé zlato, to všetko evokuje uvolnenú večierkovú atmosféru v štýle 60. a 70. rokov. Tiež máte radi až prehnanú sviatočnú výzdobu? Potom si túto kolekciu určite obľúbite!

 NADČASOVÁ ELEGANCIA: STRIEBORNÉ VIANOCE

Čo je najlepšie na klasických vianočných dekoráciách? To, že nikdy nevyjdú z módy! Potešia nás tento rok aj za pár rokov, budú znova a znova prinášať radosť. Tohtoročná vianočná kolekcia venovaná strieborným Vianociam prináša pravé tradície a nadčasovú krásu: snehobiele obrusy, poháre z krištáľu, strieborné trblietavé príbory, dekorácie zdobené trblietavými gorálkami či perlami. Kto by odolal takto prestretému sviatočnému stolu?

 


DOVOLENKA NA HORÁCH: ALPSKÉ VIANOCE

Milujete zasnežené vrcholky hôr a keby ste mohli, strávili by ste na horách celú zimu lyžovaním? S našou vianočnou alpskou kolekciou môžete do svojho domova prepašovať horskú atmosféru. Mäkučké bavlnené látky, rustikálne drevené dekorácie, figúrky alpských zvierat a svetlo sviečok. To všetko u Vás doma vykúzli atmosféru alpskej chaty s ľahko moderným nádychom. V takomto prostredí Vám bude slávnostná večera chutiť skoro úplne rovnako, ako keby ste práve boli 2000 metrov nad morom!

 


VIANOCE V ČERVENEJ A BIELEJ: AMERICKÉ VIANOCE

Vence a girlandy z červených bobulí, svietniky, snehové gule, tancujúci Santa, hrajúce dekorácie, klasické obrusy, poháre z krištáľu a samozrejme kopec zábavy! Táto vianočná kolekcia prináša všetko, čo potrebujete pre oslavu naozaj dobrej nálady, a možno toho bude aj viac, než je skutočne treba. Ale kedy inokedy to prehnať s výzdobou než na Vianoce?

Chcete viac inšpirácie? Prezrite si vianočný katalóg BUTLERS alebo si už teraz zaobstarajte tie najkrajšie vianočné ozdoby v predajniach alebo na eshope BUTLERS!

 

Zdieľajte to s ostatnými!
Naozaj chcete zmazať položku z košíka?
 
 
Zmazať