AHOJ SPOLOČNÉ VONKAJŠIE DOBRODRUŽSTVÁ!


2024. 5. 18. | admin

AHOJ SPOLOČNÉ VONKAJŠIE DOBRODRUŽSTVÁ!


Jar je tu, čo znamená začiatok slnečného obdobia, kedy sa nemôžeme nabažiť spoločného trávenia času vonku, či už ide o pohodové raňajky na balkóne, piknik alebo záhradnú párty s priateľmi. Nech už je Vaša obľúbená zábava akákoľvek, jedno je isté: vonku je často lepšie ako vo vnútri.

 

ĎALŠÍ PRIESTOR V KAŽDODENNOM ŽIVOTE - NECH ŽIJÚ BALKÓNY A ZÁHRADY!

Terasa a záhrada sú nielen miestom pre víkendové raňajky, ale večera pod šírym nebom môže spríjemniť aj bežný všedný deň. Postavte slnečník, rozložte stoličky a stôl a prestrite ako v reštaurácii! Ľahké ľanové obliečky, ručne vyrábané keramické taniere, podšálky s morskými plodmi a žiarivé sklenené poháre na občerstvenie – to všetko spoločne vytvorí skutočnú slnečnú hostinu!

 

 VYRAZTE NA PIKNIK!

S jarou začína sezóna piknikov – či už sa jedná o romantický piknik osamote s tým pravým alebo o výlet s rodinou a priateľmi v skupine, je to jedna z najlepších vonkajších aktivít!
Vezmite si piknikovú deku, pribalte si chladiaci box a piknikový kôš plný ovocia, občerstvenia a sendvičov, a ak dávate prednosť tieňu pred slnkom, môžete si vziať dáždnik.

 


KEĎ PADNE NOC…

Aj napriek tomu, že sú jarné večery často ešte chladné, môžete si vychutnať západ slnka pri posedení na balkóne s pohárom vína alebo koktejlom. A nezabudnite že sa čoskoro ešte viac oteplí, takže na zakúpenie potrieb na letnú záhradnú párty nie je nikdy príliš skoro! ;) 

 

 

Lampióny, sviečky, žiarovky, mäkké vankúše a pohodlný záhradný nábytok sa postarajú o to, aby ste si aj na malom balkóne užili najkrásnejšie obdobie roku!

 

 

A pokiaľ chcete pozvať svojich priateľov, môžete začať s koktejlom na uvítanie jari! Potrebujete len koktejlový šejker, štýlové koktejlové poháre, fixy na sklo a ingrediencie na Váš obľúbený koktejl – ide len o to, kto namieša tie najlepšie koktejly! ;)


Ďalšiu inšpiráciu a trendy tohtoročnej jari a leta nájdete v našom katalógu: https://www.butlers.sk/Stranky/Katalog-Jar-Leto-2024

 

 

Zdieľajte to s ostatnými!
Naozaj chcete zmazať položku z košíka?
 
 
Zmazať