SVETLÁ NABITÉ ENERGIOU ZO SLNKA


2024. 5. 18. | Anna

SVETLÁ NABITÉ ENERGIOU ZO SLNKA

 

Ekologické povedomie, recyklácia a využívanie obnoviteľných zdrojov energie sú stále dôležitejšími témami, pre ktoré môžeme urobiť veľa aj na individuálnej úrovni. Pretože každý drobný krok smerom k udržateľnosti má svoj význam. 

Milujeme príjemné svetlá – na jeseň a v zime si radi vytvárame príjemnú atmosféru vo vnútri domova pomocou sviečok, žiaroviek a dekoratívnych lampičiek. V období jari a leta, kedy sa dni predlžujú a počasie otepluje, trávime viac času vonku, kde nie je nič príjemnejšie, ako si užívať osviežujúci vánok a kľudný večer pod jemným svetlom. 

 

AKO SI VYBRAŤ SPRÁVNE OSVETLENIE PRE VAŠU TERASU?

Pri hľadaní ekologicky šetrného riešenia vonkajšieho osvetlenia si dnes môžete vybrať z mnohých možností. Ale ktorá z nich je pre Vás ta najvhodnejšia? Najskôr je kľúčové starostlivo zmapovať Váš vonkajší priestor a zvážiť, aký druh osvetlenia bude zodpovedať Vašim potrebám a kde ho môžete pohodlne umiestniť. Potom prichádza na rad otázka designu: aké farby, tvary a štýly ladia s Vašim vonkajším prostredím a osobným vkusom? Máte k dispozícií obmedzený priestor, alebo máte rozľahlú záhradu? Dávate prednosť lampám alebo žiarovkám? Alebo by ste privítali kombináciu oboch? 

Našťastie existujú štýlové a praktické riešenia pre všetky typy vonkajších priestorov, či už sa jedná o malé balkóny alebo rozľahlé záhrady!

 

 

V našich sériách SUNLIGHT nájdete rôzne verzie svetiel v tvare žiaroviek: rozjasnite náladu farebnými žiarovkami, alebo si vyberte biele/transparentné varianty a doplňte ich o ďalšie dekorácie. Svetelné reťaze môžete namotať na zábradlie, zavesiť na strom alebo viesť pozdĺžne po koncoch slnečníka, aby večer navodili útulnú atmosféru. 

Naše lampáše SOLANA môžete umiestniť kamkoľvek, dokonca vyzerajú skvelo na podlahe aj na stole či už samostatne, alebo v kombinácií s inými lampášmi. 

A pokiaľ chcete ešte viac svetla, slnečník SUN & STARS a závesné svetlo SOLANA rozžiaria Vaše večery absorbovanou solárnou energiou – či už pri jedálnom stole, alebo na bare! ;)
A aké sú ďalšie výhody solárnych fotovoltaických zdrojov svetla? Okrem toho, že sú šetrné k životnému prostrediu, sú taktiež bezpečné a voľne prenosné, pretože k ich pripojeniu ku zdroju energie nepotrebujeme žiadny kábel. To tiež znamená, že si svoje obľúbené lampáše a žiarovky môžete vziať so sebou aj na piknik.

 

Nezabudnite, že ohľaduplnosť k životnému prostrediu nekončí nákupom solárnych svietidiel. Údržba a pravidelné čistenie Vám pomôžu užívať si kúzlo Vašich obľúbených svetiel ešte veľa rokov.

 

 

Zdieľajte to s ostatnými!
Naozaj chcete zmazať položku z košíka?
 
 
Zmazať