3 Neprehliadnuteľné trendy na jeseň


2024. 5. 30. | admin

3 Neprehliadnuteľné trendy na jeseň

 

Oblé tvary, jemné materiály, teplé farby a dotyk prírody – táto jesenná kolekcia BUTLERS má všetko, čo túto sezónu naozaj milujeme. Objavte naše obľúbené trendy 2023. 

HRAVÉ TVARYOkrúhle tvary pozývajú a vyžarujú pozitívnu energiu. Či už je to kolekcia BUBBLE inšpirovaná hravými bublinkami, špeciálna váza ako CLODINE alebo svojou farbou upútavajúca PINK, každý okrúhly predmet zútulňuje priestor.Umiestnite ich do obývačky, spálne alebo aj pracovne – nenaplnia miestnosť veselou atmosférou? A samozrejme, nezabudnite na detskú izbu: nová polica TINY TOWN v tvare obláčika je dokonalým doplnkom k rozkošným vankúšom a koberčekom zo série TINY TOWN.

 

Les voláJesenná príroda láka na prechádzky lesom. Predstavte si les, cestičky medzi vysokými stromami a pohľad na farebné lístie na stromoch. Skákanie veveričiek cez konáre a zbieranie húb - pretože malá honba za pokladom spestrí každú prechádzku.Tento zážitok inšpiroval naše drevené a keramické dekorácie, s ktorými si môžete do svojho domova prepašovať tie najobľúbenejšie symboly prírody: veveričky, borovice, vtáčiky, hríby, soby - a samozrejme vy, zababušení na pohovke pod mäkkou dekou, obklopený lampášmi.

 

Plyšová láskaA ak radi leňošíte na sedačke, tak túto sezónu sú pre Vás nevyhnutnosťou aj jemné plyšové doplnky. Pretože rozkošný vzhľad a dojem z plyšu vyzerá dobre v každej izbe! Naša kolekcia TODDY obsahuje okrem vankúšov a prikrývok aj plyšové úložné boxy, taštičku a termofory STAY HOME CLUB, ktoré sa k vám s rozmaznávajúcou hebkosťou pridajú kdekoľvek, ak vás bolí bruško alebo len chcete trochu tepla navyše.

 

 

Zdieľajte to s ostatnými!
Naozaj chcete zmazať položku z košíka?
 
 
Zmazať