SOMERSET

Set záhradného nábytku pre 2 osoby
259.99 € cena vrátane DPH

Artiklové číslo: BUN01289

Dostupnosť: 2 - 3 týždne

Nadrozmerná doprava

Objednávate si viac kusov než máme aktuálne skladom (cca 0 ks), tovar Vám radi objednáme z centrálneho skladu. Dostupnosť sa predĺži o cca 2-3 týždne.

Tento set vonkajšieho nábytku pre 2 osoby obsahujúceho jeden stôl a dve skladacie stoličky z agátového dreva možno ľahko prenášať, rozložiť, schovať a so svojimi úzkymi, ľahko zakrivenými latami príjemne kopíruje prirodzené krivky ľudského tela. Sedieť v prírode, pozerať sa do zelene, to nikdy nevyjde z módy. Rovnako tak sa nadčasovo predstavuje veľmi kvalitný klasický záhradný nábytok SOMERSET. Namiesto trendov kladie dôraz na pohodlie, kvalitu a rozmanitosť. Vhodné na terasu, balkón i záhradu.

Set obsahuje: 1x stôl, 2x stoličky.

Detaily produktu

set obsahuje: 1x stôl, 2x stoličky

skladacie

maximálna nosnosť stoličky 90 kg

pokyny pre údržbu: pravidelne čistite jemnou mydlovou vodou a potom osušte čistou suchou handričkou, aby nedošlo k vysušeniu a popraskaniu povrchu alebo preniknutiu vlhkosti do dreva, odporúčame raz alebo dvakrát ročne nábytok impregnovať, v zime skladujte v suchu a chlade v interiéri, zakryte nepremokavou plachtou , ak je uložený vonku, po daždi alebo snehu utrite vlhkosť z povrchov, aby nedošlo ku kondenzácii a dbajte na cirkuláciu vzduchu

Farba: hnedá

Rozmery: stôl: Š 75 x H 75 x V 75 cm, 2x stolička: Š 49,5 x H 63 x V 90 cm, sedacia výška 45 cm

Materiál: FSC®-certifikované agátové drevo, naolejované

Zdieľajte s priateľmi
Mohlo by sa vám páčiť

Naozaj chcete zmazať položku z košíka?
 
 
Zmazať