PARKLIFE

Skladací stolička s opierkami - biela/hnedá
105.99 € cena vrátane DPH

Artiklové číslo: 10202368

Dostupnosť: 2 - 3 týždne

Farebné varianty

Nadrozmerná doprava

Objednávate si viac kusov než máme aktuálne skladom (cca 0 ks), tovar Vám radi objednáme z centrálneho skladu. Dostupnosť sa predĺži o cca 2-3 týždne.
Skladací záhradný nábytok je prosto bezkonkurenčný. Ak chcete sedieť v dopoludňajších a popoludňajších hodinách na slnku. Ak potrebujete priestor pre hranie kroketu. Alebo ak je vaša kôlňa či garáž menšia než hangár. S nábytkom z radu Parklife urobíte akúkoľvek zmenu úplne jednoducho – v perfektnom a elegantnom štýle. Vodovzdorné kusy nábytku sú tradičným spôsobom vyrobené z agátového dreva. S rámom z pozinkovanej ocele s práškovým nástrekom. K dispozícii sú skladacie stoličky s opierkami na ruky i bez opierok, lavice, dva stoly, balkónový stolík a skladací príručný stolík.
Detaily produktu

skladacie

nosnosť do 100 kg

pokyny pre údržbu: pravidelne čistite jemnou mydlovou vodou a potom osušte čistou suchou handričkou. Aby nedošlo k vysušeniu a popraskaniu povrchu alebo preniknutiu vlhkosti do dreva, odporúčame raz alebo dvakrát ročne nábytok impregnovať. V zime skladujte v suchu a chlade v interiéri. Zakryte nepremokavou plachtou, ak je uložený vonku. Po daždi alebo snehu utrite vlhkosť z povrchov, aby nedošlo ku kondenzácii a dbajte na cirkuláciu vzduchu.

výrobok je dodávaný zostavený

Farba: biela, hnedá

Rozmery: Š 56 x H 54,5 x V 88,5 cm, sedacia výška 46 cm

Materiál: agátové drevo bez povrchovej úpravy, pozinkovaný kov ošetřený práškovou farbou

Zdieľajte s priateľmi
Naozaj chcete zmazať položku z košíka?
 
 
Zmazať