BUDDHA

Svietnik na 3 čajové sviečky 18 cm
19.99 € cena vrátane DPH

Artiklové číslo: 10227822

Dostupnosť: skladom

Objednávate si viac kusov než máme aktuálne skladom (cca 4 ks), tovar Vám radi objednáme z centrálneho skladu. Dostupnosť sa predĺži o cca 2-3 týždne.

V tichu tkvie sila. Cesta je cieľom. Každý úsmev sa Vám vráti. Múdrosť Ďalekého východu aj v Európe inšpirovala k väčšiemu šťastiu a rovnováhe. Kedykoľvek zapálite sviečku, poskytne Vám BUDDHA socha sediaceho Budhu vo vzhľade kameniny svoje osvietenie. Vhodné aj do chráneného vonkajšieho priestoru. Tip pre Vás: Vyberte pre svojho Buddhu zvláštne miesto, aby ste sa na neho mohli pozerať bez rozptyľovania. K dostaniu v ďalších variantách.

Detaily produktu

Kerzenhinweise: Achtung Kerzenhinweise: Eine brennende kerze nicht bewegen Kerzenhinweise: Einen geeigneten behaelter verwenden, da sich diese kerze beim brennenverfluessigen Kerzenhinweise: Immer die flamme ersticken nicht ausblasen Kerzenhinweise: Kerzen nicht in zugluft stellen Kerzenhinweise: Nie eine fluessigkeit zum loeschen verwenden Kerzenhinweise: Die kerze von kindern und haustieren fernhalten Kerzenhinweise: Die kerze nie unbeaufsichtigt lassen Kerzenhinweise: Brennende kerzen muessen mindestens 4-10 cm auseinanderstehen Kerzenhinweise: Die kerze nie in der naehe leicht brennbarer gegenstaende (wie zum beispiel gardinen) brennen lassen

Farba: biela

Rozmery: D 18,2 x Š 18,2 x V 17,5 cm

Materiál: dolomit

Zdieľajte s priateľmi
Naozaj chcete zmazať položku z košíka?
 
 
Zmazať